Panemuniukų pasiekimai

Paskelbta: 2018 10 11

Mokslo metų pradžia panemuniukams, jų anglų  kalbos ir muzikos mokytojoms buvo labai sėkminga. Rugsėjį mokinukai dalyvavo net trijuose konkursuose ir iniciatyvose. Laiško anglų kalba rašymo konkurse „Dėkoju, Tau mokytojau“ dalyvavo 211 Kauno miesto mokyklų mokinukų. Mūsų 3c klasės mokinė Gustė Bagdonaitė šiame konkurse užėmė garbingą II vietą. 3b klasės mokiniai dalyvavo virtualiame Europos kalbų Eurovizijos konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti. Šaunieji trečiokai užėmė II vietą! Net 7 ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo iniciatyvoje „Apsiginklavę menu“, skirtoje Taikos dienai paminėti. Panemuniukai gavo nominacijas už meniškiausius, kūrybiškiausius, patriotiškiausius darbus.

Džiaugiamės šiais pasiekimais ir linkime sėkmės dalyvaujant kituose konkursuose!

Paskutinis atnaujinimas: 2018 11 spalio