Pangea 2017

Paskelbta: 2017 04 07

Tarptautinėje Vilnius International Meridian School mokykloje įvyko tarptautinio matematikos konkurso PANGEA 2017 apdovanojimai. 4-10 vietas užėmusiems dalyviams iš visos Lietuvos įteikti diplomai. Bronzos ir sidabro medaliais apdovanoti III ir II vietos laimėtojai. I vietos laimėtojams – geriausiems šalies PANGEA 2017 matematikams – įteiktos taurės. Mūsų mokinių pasiekimai džiugina! Diplomus gavo 8 mūsų mokinukai. Bronzos medaliai įteikti K.Griciūtei (4b), M.Žižytei (4c), U.Etnerytei (4c), A.Goštautaitei (4c), R.Bagdonui (4a). I-osios vietos laimėtojui Mykolui Platūkiui (4c) įteikta taurė. Mūsų mokyklai, išugdžiusiai daugiau nei tris matematikus, suteiktas GERIAUSIŲ MATEMATIKŲ MOKYKLOS vardas ir apdovanojimas. Džiaugiamės gausiu prizininkų būriu ir sveikiname visus!

Paskutinis atnaujinimas: 2017 7 balandžio