Šokių festivalis

Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose vyko tarptautinis senjorų šokių festivalis „100 šokių pynė Lietuvai”.  Jame pasirodė šokių kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos. Šokių kompoziciją atliko ir mūsų mokyklos pramoginių šokių kolektyvo „Juventa” suaugusiųjų (tėvų) grupė. Už puikų pasirodymą šokėjai parvežė į mokyklą vertingą prizą.

Erasmus+ projektas

Rugsėjo 19-24 dienomis 2b klasės mokytoja Jurgita, šokio mokytoja Inesa ir anglų kalbos mokytoja Kristina dalyvavo Erasmus+ projekto „Menai ir tradicijos” susitikime Bulgarijoje, Vracos mieste. Susitikime dalyvavo 14 ugdymo įstaigų atstovai iš 12 šalių. Išvykoje mokytojos aplankė geriausiai Bulgarijoje įrengtą mokyklą, mokėsi bulgariškų šokių žingsnelių, klausėsi tradicinių dainų. Drauge su kolegomis suplanavo ateinančio pusmečio bendras veiklas, pristatė tai, ką nuveikė mokyklose su mokiniais praėjusį pusmetį. Mokytojos grįžo iš susitikimo pilnos įspūdžių, o įgytą patirtį jau taiko pamokose.

21949778_10214720396342488_1856728117189799374_o20170921_123412_2

Mieli tėveliai!

Dėkojame Jums, kad naujai išasfaltuota Kuosų gatve nevėluodami atvežate vaikučius į mokyklą. Mokytojos laiku gali pradėti Ryto ratą ir pirmąją pamoką.

Šią savaitę mokytojos vedė pamokas ir integruotas veiklas klasėse, muziejuose, gamtos mokyklėlėje, smėlio arenoje, baseine. Mokiniai aktyviai dalyvavo popamokinės veiklos užsiėmimuose.

Kitą savaitę mokiniai galės įsigyti šviežių bandelių ir arbatos. Tam jie turėtų turėti pinigėlių.

Dar kartą prašome, pasibaigus pamokoms, pasiimti vaikučius, jūsų laukiančius mokyklos fojė, 13.30 val. arba 15 val. Penktadieniais vaikučius prašome pasiimti 14 val.

Linkime visiems gražaus ir šilto savaitgalio!

Mokyklos administracija

Pamokos išvykoje

3b klasės mokinių veiklos vyko netradicinėse aplinkose – kūno kultūros užsiėmimus išradingai vedė Smėlio arenos trenerė, o pasaulio pažinimo įdomybes suvokti padėjo Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus edukatorė. Buvo smagu, įsimintina, naudinga.
20170922_08392520170922_13000620170922_130256

Trečioko pasiekimas

Kauno Žalgirio Jachtklubo teniso kortuose vykusiose varžybose 11-18 metų amžiaus grupėje po 4 valandų atkaklių kovų, Rimantas (8 metų) užėmė 3 vietą.

20170916_170026_2FB_IMG_1505604895275

Įdomu mokytis įkvepiančioje aplinkoje

4c klasės mokiniai vyko į Vilnių. Planetariume dalyvavo pažintinėje programoje „Žemė – Saulės planeta”. Valstybės pažinimo centre prisiminė Lietuvos istorijos įvykius: naudodamiesi ekspozicijos medžiaga ir planšetėmis, ieškojo informacijos apie Lietuvos Prezidentų darbą, apdovanojimus, pomėgius. Vaikai susidomėję dirbo grupėse.

prez9prez8prezid 1

Gerbiami tėveliai

Prabėgo dar viena darbinga savaitė. Mokinukai mokėsi ne tik mokykloje, bet ir dalyvavo užsiėmimuose kitose edukacinėse aplinkose, vyko į ekskursijas. Mokyklos antrokai džiaugėsi pirmosiomis plaukimo pamokomis „Girstučio“ baseine.

Ateinanti savaitė bus dar įdomesnė. Neformaliojo švietimo būrelių vadovai aplankys vaikus ir pakvies į užsiėmimus, todėl prašome informuoti mokytojas, kokius būrelius pageidauja lankyti Jūsų vaikai. Daugiau informacijos rasite atnaujintame mokyklos elektroniniame dienyne, todėl kviečiame prisijungti.

Mieli tėveliai!

Baigėsi pirmoji mokslo metų savaitė. Džiaugiamės, kad esant tokiai neeilinei situacijai, suprantate mus, pasitikite mumis ir geranoriškai bendradarbiaujate su mokytojomis bei mokyklos vadovais. Tokios Jūsų pagalbos tikimės ir ateinančią savaitę.

Ugdymosi procesas, kad ir neįprastomis sąlygomis, vyksta sklandžiai. Šiuo metu mokinių duomenys perkeliami į naująjį mokyklos elektroninį dienyną. Kitą savaitę gausite prisijungimo kodus, tad komunikacija bus kokybiškesnė.

Gražaus savaitgalio ir sėkmingos ateinančios savaitės!

Mokyklos administracija