Puiki vasaros pradžia

Išlydėję mokinius į vasarą ir prieš iškeliaudami atostogų mokyklos darbuotojai surengė jaukią bendradarbių šventę Didžiųjų Lapių golfo laukuose.

Turininga vaikų vasara

Kauno miesto savivaldybė per vasarą Kauno vaikams siūlo net 189 nemokamus muzikos, sporto, teatro, filmų kūrimų, cirko, keramikos ir kitokius užsiėmimus. Birželio 1 dieną startuojanti ir iki rugpjūčio 31 dienos vyksianti programa iš viso priims daugiau nei 3,3 tūkst. vaikų. Vaikams sudaromos lygios galimybės lankyti kokybiškas, nemokamas, jų interesus atitinkančias Kauno miesto savivaldybės neformaliojo švietimo, kultūros ir sporto įstaigų organizuojamas edukacines, kūrybines, sporto ar kitokias veiklas. Tėvams tereikia laiku užregistruoti vaiką ir užtikrinti, kad jis saugiai atvyktų ir parvyktų iš užsiėmimų. Visą nemokamų vasaros užsiėmimų vaikams sąrašą galima rasti čia: http://vasara.kaunas.lt

Erasmus+

2017 m. gegužės 30- birželio 4 dienomis  dailės mokytoja Daina ir anglų kalbos mokytoja Kristina lankėsi Graikijos Lavrijo miestelio 2-oje pradinėje mokykloje. Čia Erasmus+ projekto „Menas ir tradicijos“ dalyviai – 41 mokytojas iš 13 šalių – dalyvavo praktiniuose dramos mokymuose. Užsiėmimai vyko ne tik mokykloje, tačiau ir antikiniame Toriko teatre. Susitikimo dalyviai taip pat turėjo galimybę pasižvalgyti po mokyklą, stebėti pamokas, šokti tradicinį graikų šokį „Sirtakis” bei gaminti lėles vaidinimams.  Mokytojos grįžo kupinos idėjų ir minčių kaip, pasibaigus vasaros atostogoms, įgytas žinias pritaikyti pamokose.

20170531_140008_220170603_114807_220170603_121338_2Meeting_2

„Daryti gera – tiesiog gera 2017”

Mokyklos mokiniai dalyvavo Kauno „Vyturio” gimnazijos organizuotoje šalies priešmokyklinio ugdymo ir 1-4 klasių ugdytinių integruoto ugdymo  akcijoje „Daryti gera – tiesiog gera 2017“. Akcijoje pristatėme prieš šventas Kalėdas įgyvendintą idėją pradžiuginti senelių namų gyventojus pačių mokinių virtomis uogienėmis. Džiugu, kad vaikučių akcija vertinimo komisijos sprendimu pripažinta kaip prasmingiausia idėja, įgyvendinta mokykloje 2016-2017 m.m.

Mūsų pasiekimai

Mokyklos 2b mokiniai (mokytoja Ramunė Klimaševskytė Krulienė) dalyvavo Kauno istorijos draugijos organizuotame piešinių konkurse „Kauno miesto pasakos: Daktaras Kripštukas“. Valdo Adamkaus bibliotekoje – muziejuje mokiniams ir jų mokytojai bus įteiktos asmeninės padėkos ir prizai.