Viktorina „Protų mūšis 2017“

Ketvirtus metus iš eilės Kauno Panemunės pradinė mokykla organizavo viktoriną „Protų mūšis“. Į renginį susirinko gausus būrys Kauno mokyklų trečiųjų klasių mokinių ir jų mokytojų. Iš viso dalyvavo 21 komanda. Mūsų mokyklos komanda dalyvavo šeimininkų teisėmis ir dėl apdovanojimų nesivaržė. Viktorina „Protų mūšis“ – tai puiki proga mokinukams pademonstruoti žinias ir sukauptą gyvenimiškąją patirtį, o taip pat sužinoti daug naujo ir įdomaus.

DSC_0861_2DSC_0866_2DSC_0908_2

„Šimtą metų aš gyvensiu vaikų širdelėse“

2b klasės mokiniai Kuzmickas Rimantas, Rimkutė Tėja,  Gabriela Anzaitė vyko į Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklą dalyvauti eilėraščių popietėje ir kūrybos darbų parodoje „Šimtą metų aš gyvensiu vaikų širdelėse“. Netradicinėje šventinėje aplinkoje mokiniai susipažino su poeto Bernardo Brazdžionio kūryba, klausėsi raiškaus deklamavimo ir deklamavo patys, gėrėjosi tekstilės tautinio amato darbais, vėlė dirbtuvėlėse, eksponavo savo klasės darbą.

20170420_135651