Mokomės ekonomikos žaisdami

3c klasės mokiniai visą mėnesį žaidė simuliacinį žaidimą „Šeimos piniginė”. Šio žaidimo esmė ta, kad vaikai laisva valia skirstėsi į šeimas, rinkosi savo vaidmenį joje, profesijas, domėjosi darbo užmokesčiu, susipažino su sąvokomis „biudžetas”, mokėsi pagal pajamas planuoti išlaidas. Banko atstovė A.Senkuvienė mokė vaikus, kaip galima taupyti, kaip atsakingai skolintis. Mėnesio pabaigoje visos „šeimos” buvo apdovanotos tėvelių įsteigtais prizais. Patys vaikai įvardijo sėkmes: „Pradėjau geriau suvokti, kam reikia taupyti”, „Pagilinau matematikos žinias”, „Supratau, kaip suaugusiems svarbu ir sunku tvarkyti pinigus”, „Ar dar žaisime?”. Taip, tikrai žaisime!

thumbnail_GetFileAttachment_002 thumbnail_GetFileAttachment_004thumbnail_GetFileAttachment

Pangea 2017

Tarptautinėje Vilnius International Meridian School mokykloje įvyko tarptautinio matematikos konkurso PANGEA 2017 apdovanojimai. 4-10 vietas užėmusiems dalyviams iš visos Lietuvos įteikti diplomai. Bronzos ir sidabro medaliais apdovanoti III ir II vietos laimėtojai. I vietos laimėtojams – geriausiems šalies PANGEA 2017 matematikams – įteiktos taurės. Mūsų mokinių pasiekimai džiugina! Diplomus gavo 8 mūsų mokinukai. Bronzos medaliai įteikti K.Griciūtei (4b), M.Žižytei (4c), U.Etnerytei (4c), A.Goštautaitei (4c), R.Bagdonui (4a). I-osios vietos laimėtojui Mykolui Platūkiui (4c) įteikta taurė. Mūsų mokyklai, išugdžiusiai daugiau nei tris matematikus, suteiktas GERIAUSIŲ MATEMATIKŲ MOKYKLOS vardas ir apdovanojimas. Džiaugiamės gausiu prizininkų būriu ir sveikiname visus!

Piešinių konkursas „Arčiau žvaigždžių”

Lietuvos etnokosmologijos muziejus organizavo piešinių konkursą „Arčiau žvaigždžių”. Rimanto Kuzmicko (2b) darbas tema „Ateities kosminės misijos” amžiaus grupėje iki 10 metų užėmė I vietą. Urtės Grušauskaitės (2b) darbas tema „Tai kas mane stebina ir žavi Visatoje” amžiaus grupėje iki 10 metų užėmė II vietą. Beno Janušausko (2b) darbas tema „Egzoplaneta. Kaip aš įsivaizduoju  planetas prie tolimų žvaigždžių” amžiaus grupėje iki 10 metų užėmė I vietą. Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytoją Ramunę Klimaševskytę-Krulienę.

Šventinis ryto ratas

Mokyklos meninės raiškos studija „Nuojauta“ pristatė etiudą „Kaip surasti pavasarį?“,  o viešosios kalbos klubo „Gyva kalba“ vaikai pristatė E. MacKenzie knygą „Ieškomas knygų vagis – triušis Ralfis“.

DSC_0839 DSC_0825DSC_0817DSC_0806

IKT projekto laureatė

I.Lekečinskaitė (4b) dalyvavo Kauno Petrašiūnų organizuoto tarptautinio projekto „Panašūs ir skirtingi” vaizdinių pranešimų (IKT) konkurse ir tapo laureate. Sveikiname!