Lietuvos vaikai kuria pasakas

Kasmet Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras su partneriais organizuoja mokinių kūrybinį konkursą „Lietuvos vaikai kuria pasakas”. Po atrankos mokyklos etape konkursui pateikti dviejų mokinių darbai – Ignės Surantaitės (3b) ir Atėnės Goštautaitės (4c). Laukiame gerų žinių!

Ryšiai su Ukraina

Šią savaitę Kaune vieši Ukrainos Vinnicios miesto administracijos švietimo departamento vadovų ir ugdymo įstaigų direktorių delegacija. Jie susipažįsta su Lietuvos švietimo sistema, Kauno ugdymo įstaigų veikla ir pasiekimais. Viena viešnių – Vinnicios pradinės mokyklos Nr.25 direktoriaus pavaduotoja Anna Dučenko. Su šios pradinės mokyklos, kurioje mokosi net 829 mokiniai,  direktore prieš metus pasirašėme bendradarbiavimo sutartį. Lankydamasi mūsų mokykloje, Anna papasakojo apie savo mokyklą ir mokinius, atsakė į vaikų klausimus ir … padalijo dovanas – ukrainiečių mokinukų pagamintus atvirukus – sveikinimus artėjančių Velykų proga. Viešnia pakvietė rudenį aplankyti jų mokyklą.