SU NAUJAISIAIS METAIS!

Nuoširdžiai sveikiname visus. Linkime įdomių ir laimingų 2017-ųjų metų!

new-years-eve-sedona

Garbus svečias

Kaune apsilankęs Japonijos – Lietuvos mainų centro vadovas Kenjiro Tamaki atvyko ir į mūsų mokyklą. Drauge aptartos  bendradarbiavimo galimybės su Hiratsukos Minato pradine mokykla. Bendradarbiavimo tikslas – partnerystė tarp šių mokyklų mokytojų ir mokinių, siekiant abiejų šalių kultūros pažinimo, ugdymo(si) kokybės bei mokinių pasiekimų gerinimo. Svečiui labai patiko pradinukų ugdymuisi sudarytos sąlygos.

dsc_0126_2dsc_0141_2dsc_0144_2dsc_0155

Kalėdos

Drauge šiltai, nuoširdžiai ir išradingai atšventėme mokyklos bendruomenės Kalėdų šventę, palinkėjome vieni kitiems laimingų naujųjų metų. Sėkmės 2017 metais!

Panemuniukų dovanos seneliams

Nenustoja džiuginti dar rugsėjį vykusi „Gerų darbų“ akcija. Jos metu mokiniai su tėveliais ir seneliais virė uogienes, kurias šiandien padovanojo Kauno Panemunės senelių namų gyventojams. Seneliams trečiokai sekė pasakas, sakė linkėjimus, padovanojo uogienės puodynėlių ir pačių padarytų atvirukų. Senelius džiugino mažųjų dėmesys. Su vaikais jie pasidalijo savo gyvenimo įspūdžiais, istorijomis ir dainomis. Per Kalėdas svarbu prisiminti visus esančius šalia ir skirti jiems bent dalelę savo laiko. Ir kitais metais lankysime senelius.

talismanas400dovanos1

About Me

Paskelbti 2-ų klasių video reportažų anglų kalba „About Me“ konkurso nugalėtojai. Konkurse dalyvavo 64 mokiniai iš 21 Kauno miesto bei Kauno rajono mokyklos. Mūsų mokyklai atstovavo 6 antrokai. 2a klasės mokinė Elzė Kraujalytė laimėjo garbingą 3-ią vietą, o kiti mokinukai gavo Kauno miesto švietimo skyriaus diplomus už puikius video. Šaunuoliai!

Kai aš mažas buvau…

„Kai mes buvom maži, mus supo labai keistas pasaulis. Aplinkui visi buvo tokie dideli ir kažko iš mūsų norėjo“… – tokiais žodžiais prasideda Keistuolių teatro spektaklis „Kai aš mažas buvau“, kurį sekmadienį stebėjo 3c klasės spinduliukai ir tėveliai. Vaikai aktoriams pritarė, jog pradėjus lankyti mokyklą, jie jau patyrė pačių įvairiausių dalykų: draugystę, meilę,  džiaugsmą ir pavydą.  „Atrodo tokie paprasti mūsų kasdieniniai rūpesčiai ir džiaugsmai, bet kiek jie sukelia emocijų stebint iš šalies“ – dalinosi įspūdžiais tėveliai. Rotušės aikštėje grožėjomės sostinės eglute. Tikrai nuostabi!

1 20161218_141717

Kalėdiniai kepiniai

3a klasės mokiniai gruodžio 12 d., o 2c klasės mokiniai gruodžio 19 d. vyko į Vievio „Malsenos” malūną. Vaikučiai dalyvavo edukacinėje programoje „Kalėdiniai kepiniai”, apsilankė malūne, susipažino su įrenginiais, plėtė pažintį su kepėjo ir konditerio profesijomis.

„Spragtukas”

2b klasės bendruomenė visą sekmadienį svečiavosi Vilniuje. Aplankė Vilniaus arkikatedrą baziliką, džiaugėsi spindinčiu kalėdiniu miesteliu šalia gražiosios sostinės eglės. Operos ir baleto teatre stebėjo baletą „Spragtukas”. Šauni klasės išvyka!

Šventinių meduolių kepimas

Artėjant didžiausioms metų šventėms 1 c klasės mokiniai Lietuvos liaudies ir buities muziejuje, autentiškoje kepėjo sodyboje sužinojo senąsias šventinių meduolių kepimo tradicijas. Pasipuošę dailiomis kepėjų prijuostėmis ir kepurėmis, pasičiupę tešlos gabalėlius sukūrė įvairiausių formų meduolius, kuriuos vėliau spalvingai dekoravo glajumi.

dsc_0564 dsc_0432 dsc_0464