Konferencija „Sveika mityba – sveikas žmogus“

Paskelbta: 2015 11 11

Kauno miesto savivaldybėje vyko konferencija „Sveika mityba – sveikas žmogus“, skirta Europos sveikos mitybos dienai paminėti. Konkurso – parodos ir konferencijos tikslas – formuoti mokinių sveikos gyvensenos, kurios vienas pagrindinių komponentų – sveika mityba, įgūdžius bei ugdyti atsakomybę už savo sveikatą. Konferencijos metu buvo pristatomi žodiniai ir stendiniai pranešimai, veikė vaikų piešinių paroda.  Mūsų mokyklai renginyje atstovavo Liepa Aleksaitė (II b kl., mokyt. V.Vedegienė), Lukas Pranskūnas  (IV c kl., mokyt. N.Bankauskaitė), Lėja Taparauskaitė (IV a kl.) ir Vilius Jankeliūnas (IV a kl., mokyt. S.Bružienė) parengę ir pristatę pranešimus apie sveikus pusryčius, užkandžius, sveikos mitybos principus, ,,slapuką” cukrų.  Pranešimų autoriai apdovanoti Kauno m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro padėkos raštais ir prizais.

IMG_8386_2 IMG_8393_2 vilius_2

Paskutinis atnaujinimas: 2015 11 lapkričio