Draugo diena

Dvylika aktyvių ir kūrybingų mokinių tarybos narių pakvietė į akciją  ,,Susipažink su nauju draugu ir padovanok jam savo sukurtą atviruką!”. Tris savaites tarybos nariai kūrė šiai akcijai skirtą eilėraštį, planavo akcijos eigą, o visa mokykla piešė atvirukus su dailės mokytoja Daina. Lapkričio 29-ąją – Draugo dieną – kiekvienas mokinys susipažino su dviem naujais draugais iš kitų klasių. Kiekvienas panemuniukas išsitraukė iki tol nepažįstamo vaiko vardą ir padovanojo jam savo sukurtą atviruką. Po akcijos tarybos nariams kilo naujų idėjų kaip tęsti užsimezgusią draugystę: skaityti knygas jaunesniems draugams, padėti paruošti pamokas…

dsc_0085dsc_0088

Kuriame istorijas

Dalyvaudami Erasmus+ projekte „Menai ir tradicijos” mokyklos antrokai įsitraukė į istorijų kūrimo „Story Round” veiklas. 2a klasės mokiniai sukūrė pasakojimo pradžią, kurią išsiuntė Graikijos mokyklos bendraamžiams ją tęsti. Pabaigą tam pasakojimui sukurs Italijos vaikai. 2b klasės mokiniai perskaitė Italijos mokinukų atsiųstą istorijos pradžią, sukūrė jai tęsinį ir išsiuntė graikams, kad šie sukurtų pasakojimo pabaigą. Na, o 2c klasės mokiniai laukia istorijos, kuriai pradžią ir vidurį bus sukūrę Graikijos ir Italijos vaikai. Kai vaikai baigs kurti pasakojimus, patys juos iliustruos. Džiugu, kad mokiniai su entuziazmu dalyvauja istorijų kūrime.

20161128_100558_220161128_101228_220161128_101949_2

Šokių konkursas

Į kasmetę pramoginių šokių kolektyvų šokėjų atestaciją, organizuotą mūsų mokykloje, gausiai rinkosi vaikai ir jaunuoliai iš visos Lietuvos. Atestacijai pasibaigus vyko konkursai, kuriuose buvo varžomasi dėl nugalėtojų vardo savo amžiaus grupėse. Norime pasidžiaugti, kad 2a klasės mokiniai  Ema Volskytė ir Tumas Šidla tapo nugalėtojais tarp savo bendraamžių! Dėkojame šokio mokytojai Inesai už gražų renginį.

11-26-konkursas_222

„Kelionė po knygų šalį”

4b klasės mokinių komanda „Žiniukai” atstovavo mokyklai Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų mokinių žinių viktorinoje „Kelionė po knygų šalį”. Renginio metu mokiniai pristatė namų darbą ir atliko literatūros, kalbos bei logines užduotis. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda puikiai pasirodė ir  buvo pripažinta nugalėtoja.

1_20_23_2

Kvadrato varžybos

Mokyklos 3-4 klasių rinktinė komanda dalyvavo finaliniame Kauno miesto moksleivių olimpinio festivalio kvadrato varžybų etape. Čia susirungė keturios labai stiprios komandos. Panemuniukai iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname!

dsc_0010_2dsc_0017_2dsc_0027_2dsc_0023_2dsc_0026_2

Tautiniai raštai

Mūsų mokyklos 3c klasės mokinė Patricija Žebuolytė dalyvavo nacionalinio vaikų kūrybos dailės darbų konkurso „Piešiam!“ finale. Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į tai, kad „Asmenybė negali būti visapusiška be ryšio su tauta (Vydūnas)”. Patricijos darbas „Tautiniai raštai“ apdovanotas padėkos raštu. Džiaugiamės jos sėkme!

Kitokios pamokos

3a, 3b ir 3c klasės mokiniai vyko į Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną, kur susipažino su karių kasdienine veikla, karine technika. Mokiniai važinėjosi šarvuočiu, dalyvavo estafetėse, ragavo kareiviškos duonos.

3c

veikla-kareivinese

Olimpiados nugalėtojai – panemuniukai

Kauno miesto mokyklų ketvirtųjų klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiadoje „Aš ir pasaulis” dalyvavo 23 komandos. Mūsų mokyklai atstovavę mokiniai Rokas Bagdonas (4a), Kamilė Griciūtė (4b) ir Urtė Etnerytė (4c) užėmė I-ąją vietą. SVEIKINAME!

„Poetry Competition 2016” finalas

Kauno valstybiniame lėlių teatre vyko finalinis Kauno miesto mokyklų 3-iųjų klasių mokinių konkurso „Poetry Competition 2016” etapas. Skaitovų pasirodymą pradėjo kviestinis svečias – mūsų mokyklos mokinys Edvardas Margelis (3b). Komisija, išklausiusi visus skaitovus, aptarė rezultatus ir paskelbė savo sprendimą. Konkurso nugalėtoja tapo mūsų mokyklos 3a klasės mokinė Liepa Dimšaitė. Džiaugiamės Liepos pasiekimu!

20161116_143632_220161116_144037_2