Atradimai pelkėje

3b klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Atradimai pelkėje” Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykloje. Vaikai daug pamatė ir sužinojo apie vieną unikaliausių Lietuvos ekosistemų – pelkę.

Maitinimo kokybės priežiūros grupės susitikimas

Mokinių maitinimo kokybės priežiūros grupės narės susitiko su UAB „Šeimos valgykla” vadovais ir projekto „Sveikatai palanki ugdymo įstaiga” vadovėmis. Aptarti svarbūs klausimai: valgiaraščio atitikimas mokyklinėms normoms, laisvo pardavimo asortimentas, valgymo kultūra ir higiena, Sveikos mitybos ir elgsenos projekto įgyvendinimo priemonės.

cof

Sveika gyvensena

4 b klasės mokinės atstovavo mokyklai Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų 3-12 klasių mokinių konferencijoje ” Sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos”. Ieva L., Urtė R. ir Kamilė G. pristatė pranešimus : „Kaip maitintis žiemą, kad išliktume sveiki, gyvybingi ?”, „Naudingi augalai žmogaus organizmui”, „Cukrus. Žala ar nauda mūsų sveikatai ?”. Dalyvavimo konferencijoje  patirtis labai naudinga.

2_3_28_2