Mokiniai įsivertino savo pasiekimus

Paskutinį mėnesio penktadienį Ryto ratas vyk­sta klasėse. Mokiniai, aptarę svarbiausius mėnesio dar­bus, įsivertina savo pasieki­mus, apgalvoja savo elgesį ir nusprendžia, ką norėtų tobu­linti.

Mokyklos tarybos posėdis

Mokyklos tarybos posėdyje pristatyta 2015-2016 m. m. mokyklos tarybos veik­los ataskaita, aptarti 2016-2017 m. m. veiklos uždaviniai. Pritarta naujiems mokyklos ta­rybos nuostatams. Mokyklos tarybos pirmininku išrinktas Gintaras Bagdonas (4c).

Koncertas

Visi mokyklos mokiniai dalyvavo muzikos pamokoje – koncerte ,,Gražiausi kūriniai akordeonui ir smuikui”. Muzikinius kūrinius atliko smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir akordeonistas Genadijus Savkovas.

Fizinio pajėgumo patikra

Mokyklos mokiniai dalyvavo KTU Edukologijos katedros mokslininkų grupės vykdomoje Lietuvos 1 ir 2 klasių mokinių fizinio pajėgumo patikroje. Vadovaudamiesi gautais patikros rezultatais mokslininkai parengs pradinukų kūno kultūros pamokų pasiekimų vertinimo metodiką.

Tėvų tarybos posėdis

Tėvų tarybos posėdyje aptarti aktualūs klasių klausimai, diskutuota apie tarybos veiklos prioritetus. Buvo išrinktas naujas Tėvų tarybos pirmininkas – Šarūnas Kenstavičius (2b), jo pavaduotoja – Rasa Andriulienė (4a). Klasių tėvų atstovai išrinko ir atstovus į Mokyklos tarybą: Liną Girlevičienę (1a), Godą Stelnionienę (2a), E.Videikienę (3b) ir Aliną Leonavičienę (4a). Sveikiname ir linkime sėkmės!

Ryto ratas

Ryto rato metu paminėta rugsėjo 26 dieną mūsų žemyne švenčiama Europos kalbų diena. Anglų kalbos mokytojų vadovaujami mokinukai parengė muzikinį spektakliuką anglų kalba „Raudonkepuraitė”. Kita mokinių grupė pademonstravo improvizacijas apibendrinančias Gerų darbų savaitės pasiekimus.

dsc_0192_2dsc_0200_2dsc_0214_2

Gerų darbų savaitė tęsiasi

Tęsiant „Gerumo savaitės“ veiklas, ketvirtadienį per ilgąsias pertraukas mokiniai ieškojo lobio ir drauge mokėsi nustatyti, kur yra šiaurė, rytai, pietūs ir vakarai. Skaičiuodami žingsnius nurodyta kryptimi, vaikai ieškojo kadagių, beržų, eglių, pagal užduotyse užrašytus lotyniškus jų pavadinimus. Kad gautų surastąjį lobį, pasinaudoję žiniomis ir gebėjimais, mynė mįsles ir pasakojo apie per savaitę nuveiktus gerus darbus. Sugrįžę į klases džiaugėsi rastais lobiais: knygelėmis, naujais stalo žaidimais.

Žvilgtelėjus į savaitės gerų darbų žvaigždėlapį, galime pasidžiaugti, kad jau nuveikta daug gerų darbų.

dsc_0179_22016-09-22_lobio-ieskant_2dsc_0183_2dsc_01811_2

Puikūs mokymosi pasiekimai

Į mokyklą atkeliavo tarptautinių edukacinių konkursų KINGS organizatorių pagyrimo raštai mokiniams. Mokyklai padėkota už puikų mokinių paruošimą Kings matematikos ir anglų kalbos olimpiadai.

dsc_0186_2

Svečiuose policijos atstovai

Pirmokai susitiko su Kauno policijos komisariato darbuotojomis ir jų kolega šuneliu Amsiumi. Viešnios padėjo mokiniams suvokti, kaip svarbu rūpintis savo ir šalia esančių saugumu kelyje, namuose, mokykloje.

dsc_0153_2 dsc_0154_2 dsc_0162_2dsc_0156_2 dsc_0170_2dsc_0157_3