2c klasės bendruomenės konferencija

Trečiadienio vakarą 2c mokytoja, mokiniai ir tėvai organizavo konferenciją! Būta pranešimų su grafikais ir filmukais, laiškais ir muzika. Vėliau sekė atsakymai į klausimus, komentarai… Nors vaikai tik antrokai, bet puikiai „atlaikė” 2,5 val. trukmės renginį!  Iki tol jie nebuvo dalyvavę jokioje konferencijoje, bet jų pranešimai puikiai parengti ir pristatyti! Buvo gera matyti tiek vaikų, tiek tėvų komandas! Apgalvotas suskirstymas į komandas, grupinės užduotys visiems dalyviams, pranešimų įvairovė, renginio programėlė, lipdukai, parengti pranešimų lankstinukai, mineralinio vandens buteliukai – viskas priminė tikrų tikriausią konferenciją! Konferencijos dalyviai į namus sugrįžo su geromis emocijomis!!! Visi dėkoja mokytojai Giedrei!

IMG_7803IMG_7822IMG_7833

Edukacija Birštone

3b ir 3c klasių mokiniai turistinio žygio metu susipažino su nuostabiu Birštono kurortu. Vėliau stebėjo ir aktyviai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Menas maitintis sveikai”, „Imbierinių sausainių gamyba”, „Lobis muziejuje”, „Mineraliniai vandenys”. Viską, ką naujo sužinojo ir išmoko Birštone,  mokiniai aprašė savo rašiniuose, o nauji, sveiki receptai bus maloni staigmena tėveliams.

3b_0_23b_01_23b+3c_misri_23b+3c_misri3_2