Sveikos mitybos pamoka

Šią savaitę 3b klasės mokiniai sveikos mitybos pamokoje mokėsi sveikos mitybos įpročių. Vaikai sužinojo, kaip mitybą galima praturtinti gamtos gėrybėmis: meškiniais česnakais, kiaulpienėmis, garšvomis. Išmoko natūralių vitaminų užsiauginti ant palangės. Pamokos metu trečiokai patys gamino, serviravo stalą, puošė patiekalus ir degustavo. 3b klasės mokiniams pamoka labai patiko.

0_21_22_25_212_2

,,Haiku”

Ryto rate visus nustebino trijų mokyklos neformalaus ugdymo kolektyvų (mokytojos D. Nemčinskaitė ir V. Gaubienė) pasirodymas. Vaikai pristatė dviejų mėnesių projekto „Haiku“ (Trieiliai) rezultatus: gyvas improvizuotas iliustracijas (meninės raiškos studija „Nuojauta“), Haiku skaitymus (klubas „Gyva kalba“), scenografines detales piešė dailės studija „Paletė“. Mokyklos koridoriuje galite pamatyti vaikų kūrybą.

DSC_0919  DSC_0936  DSC_0940