Kaišiadorių miškų urėdija

2 a klasė vyko į Kaišiadorių miškų urėdiją mokytis pasaulio pažinimo. Mokiniai lankėsi medelyne, stebėjo, kaip auginamas miškas. Vaikai sužinojo, kad kruopščiai atrinktos medžių sėklos pasėjamos šiltnamiuose ir tik paaugę liepų, juodalksnių, pušų ir kitų medžių daigeliai sodinami lauke, kur ir išauga miškas. Urėdijos darbuotojai parodė, kokiu prietaisu nustatomas augančio medžio amžius. Ypač vaikus sudomino miške dirbančios galingos mašinos. Ačiū Ignės tėčiui už labai įdomią ir vertingą pamoką.

Foto 322_2 Foto 362 Foto 298_2

Sferinis kinas

Dvi dienas mokyklos sporto salėje buvo įsikūręs mobilus planetariumas. Pilno kupolo formos palapinėje mokiniams buvo suteikta galimybė ne tik žiūrėti edukacinius filmus, bet ir pasijusti neįtikėtinų įvykių dalyviais. Pirmokai galėjo pažvelgti į pasaulį vabzdžių akimis ir atskleisti medžių paslaptis. Vyresnieji mokiniai žiūrėjo edukacinį filmą apie tai, kas vyksta žmogaus kūno viduje.

20151109_091853