Integruoto ugdymo diena

Visose klasėse vyko integruoto ugdymo pamokos tema „Obuolys”. Tyrinėdami obuolį mokiniai ugdėsi kalbinius gebėjimus, diskutavo, skaičiavo, tapė, dainavo, šoko, spaudė sultis, išmoko ir sužinojo daug naujų faktų apie obuolį.

20151001_093051

Profesionalių atlikėjų koncertas

Visi mokyklos mokiniai nuoširdžiai klausėsi Europos kompozitorių kūrinių, atliekamų Gedimino Dalinkevičiaus (smuikas) ir Simono Bušmos (klasikinė gitara). Paraginti edukacinės programos vedėjo vaikai žaismingai „muzikavo” plodami katučių, vertino muzikos nuotaiką, išsakė savo jausmus.

20150929_09352520150929_093609

2c klasės pamokos Birštone

Pirmadienio ryto gaivus oras skelbė, jog 2c klasės suplanuota išvyka į Birštoną tikrai pasiseks. Ten mokinukus pasitiko Kneipo takų parkas (jį vaikai pavadino Basų kojų parku), pušyne įrengti „sportuokliai”, Nemuno kvapas, mineralinio vandens skonis, raminantis pušų ošimas. Baigiantis kelionei Jokūbas sakė, jog ši kelionė buvo kaip sapnas…

20150928_12583120150928_130238(0)

Europos kalbų dienai

Ryto ratą, skirtą Europos kalbų dienai paminėti, organizavo ir pravedė anglų kalbos mokytojos Kristina ir Gabrielė drauge su sėkmingai kalbos besimokančiais mokiniais. Edvardas Margelis (2b), Lėja Taparauskaitė (4a), Skaistė Zubenaitė (3c), Rusnė Dimšaitė (4c), Roberta Saveikytė (4b) ir Laura Balčiūnaitė (4c) suvaidino pasaką „The Three Little Pigs”. Susirinkusieji nuoširdžiai plojo artistams ir naujai susikūrusiai grupei „MES”, kuri atliko dainą anglų kalba.

20150925_08312220150925_082342

Ketvirtokų iniciatyva

4a klasės mokiniai inicijavo nedrausmingų vairuotojų, nepaisančių draudžiamojo ženklo, perspėjimo akciją. Kiekvieną rytą apsirengę įspėjamomis liemenėmis mokiniai budi mokyklos kieme prie Kariūnų plento. Į teritoriją įvažiavusiems vairuotojams mokiniai įteikia lapelius su kreipimusi. Akcija tęsis tol, kol neliks nedrausmingų vairuotojų. eismas

Mokyklos bendrijos valdybos posėdis

Į Kauno Panemunės pradinės mokyklos bendrijos valdybos posėdį susirinko visuotinio tėvų susirinkimo metu išrinkti valdybos nariai: Miglė Rudminė (2b); Aurelija Mikulytė (2c), Ramūnas Damalakas (1a) ir Kęstutis Urniežius (1c). Drauge su mokyklos vadovais ir administracijos darbuotojais aptarė kuriamos bendrijos nuostatus, pasidalijo įžvalgomis, pateikė siūlymų.

Tėvų tarybos posėdis

Klasių deleguoti atstovai susirinko į Tėvų tarybos posėdį. Jo metu apžvelgė praėjusių metų veiklos rezultatus, susitarė dėl 2015-2016 m.m. veiklos prioritetų, delegavo atstovus į Mokyklos tarybą, aptarė kitus svarbius klausimus. Tėvų tarybos pirmininku išrinktas Almantas Gončaras (1a). Drauge su juo Mokyklos taryboje tėvų ir vaikų interesams atstovaus Šarūnas Kenstavičius (1b), Rasa Tamašauskaitė (2a), Gediminas Bašinskas (3b), Ingrida Kupčienė (4b).  Linkime Tėvų tarybai ir išrinktiesiems į Mokyklos tarybą prasmingų darbų ir gražaus bendradarbiavimo!

2015-09-22_Tevu taryba