Krepšinio taurės turnyras

Kiekvieną pavasarį organizuojamas du mėnesius trunkantis 3-4 klasių mokinių krepšinio turnyras direktorės pereinamajai taurei laimėti. Turnyrą vainikuoja mažojo ir didžiojo finalo rungtynės. Dėl trečiosios vietos ir medalių mažajame turnyre susitiko 3a ir 3b klasių komandos. Žaidimas buvo labai gražus, permainingas, atkaklus. Paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo 3b klasės berniukai. Didžiajame finale susirungė 4a ir 4b klasių komandos, kuriose rungtyniavo ir po vieną mergaitę. Pergalę iškovojo 4b klasės mokiniai. Apdovanoti geriausi komandų žaidėjai. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas M.Kairiūkštis (4b). Krepšininkus apdovanojo ir ranką spaudė ne tik jų treneris D.Sirtautas, bet ir juodaodis krepšininkas W.A.Lawal.

DSC_0779DSC_0783DSC_0811DSC_0814DSC_0846DSC_0849

Technikos diena

Mokinių taryba pakvietė visus vaikus dalyvauti technikos dienoje. Mokyklos sporto salėje vyko mašinų lenktynės, į orą kilo malūnsparniai, vaikščiojo robotai.
page1pagepage