3a klasės mokiniai svečiavosi gyvūnų prieglaudoje ,,Penkta koja”. Prieglaudos savanorės papasakojo apie priglaustus beglobius. Jos teigė, kad prieglaudoje gyvūnų ypač padaugėja šaltuoju metų sezonu ir kvietė visus, prieš įsigyjant augintinį, gerai pamąstyti. Na, o tuos, kurie nuspręs auginti šuniuką, kvietė apsilankyti „Penktoje kojoje“. Galbūt, ten jūs surasite ištikimą draugą?
Mokiniai gavo nuostabią gerumo pamoką, kai dažno mokinuko akyse suspindo ašara, širdelės pradėjo plakti stipriau, o galvelėse sukosi planai apie jaukią namų vietą naujam lojančiam augintiniui. Šuniukai galėjo džiaugtis, kai begalė mažyčių pirštukų glostė jų paausius ar pilvukus, kai sulaukė nuoširdžių linkėjimų, siunčiamų visiems beglobiams, ir, svarbiausia – gavo didelį kalną skanėstų, už kuriuos nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams.
Smagu, kad nesame abejingi mažesniems už mus! Visada pagalvokime, ar mūsų noras turėti augintinį, nebus vien tik užgaida.
nuotr2 nuotr3nuotr1