Matematikas

Kauno ,,Varpelio“ pradinėje mokykloje vyko graži gabių matematikų šventė ,,Skaičiukas-2015“, kurioje dalyvavo 44-ių mokyklų atstovai, Mūsų mokyklai garbingai atstovavo 4a klasės mokinys Pijus Šapnagis (mokytoja S.Bernackienė). Susumavus taškus Pijaus rezultatas buvo ketvirtas. Jis tik vienu tašku atsiliko nuo prizininkų. Džiaugiamės pasiektu rezultatu ir linkime Pijui didelės sėkmės bei naujų laimėjimų ateityje.

Atvirųjų durų diena

Penktadienį mokykla atvėrė duris būsimiesiems pirmokams. Gausiai susirinkę svečiai dalyvavo mokyklos bendruomenės Ryto rate, stebėjo neformalaus ugdymo kolektyvų pasirodymą, dalyvavo jiems organizuotose pamokėlėse. Būsimieji mokinukai mokykloje jautėsi puikiai, drąsiai dalijosi įspūdžiais. Džiaugiamės, kad vaikams patiko mūsų mokykloje. Lauksime kito susitikimo rudenį.
DSC_0402DSC_0392DSC_0435

Giesmių giesmelė 2015

Mokyklos 3-4 klasių mokinių vokalinis ansamblis, parengtas muzikos mokytojos Eglės Verzienės, dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo sakralinės muzikos konkurse „Giesmių giesmelė 2015. Tyloj pragysta angelas”. Mokiniai atliko dvi skirtingo charakterio giesmes „Bažnytėlėj debesų” ir „Ploki rankom”. Džiaugsmingą giesmę palydėjo gausūs muzikos klausytojų plojimai. Labai džiaugiamės gražiu ansamblio pasirodymu ir gautu Padėkos raštu.
CAM03544

Kaip gaminami baldai?

3c klasės mokiniai lankėsi įmonėje „Kauno baldai”. Čia jie susipažino su baldų gaminimo istorija, pamatė, kaip, iš kokių medžiagų ir kokiomis  priemonėmis gaminami baldai.

Pažintis su profesijomis

3a klasės mokiniai vyko į UAB „Limedika”. Įdomu buvo susipažinti su vaistininko, logisto, chemiko profesijomis, sužinoti, kaip organizuojamas darbas vaistinėse.