„Iš vėžlių gyvenimo”

4b klasės mokinės Smiltė Mickevičiūtė ir Marija Choromanskytė dalyvavo zoologijos sodo konkurse „Iš vėžlių gyvenimo”. Nupiešė mielą, gražų piešinį ir sugalvojo vėžliukams vardus. Piešinys buvo patalpintas internetiniame puslapyje ir surinko daugiausia balsų. Mergaitės nugalėjo ir gavo dovaną visai klasei – nemokamą apsilankymą zoologijos sode. Nuoširdžiai dėkojame visiems balsavusiems.

Mokyklos radijas

Dėmesio! Dėmesio! Dėmesio!

Mokykloje pradėjo veikti radijo stotis! Pirmąjį pranešimą perskaitė mokinių prezidentas Jokūbas Venckūnas. Jis pasveikino visus mokinius ir pasidžiaugė, jog pavyko įgyvendinti Mokinių tarybos svajonę turėti savo radiją.

20150427_080837_2

Trikovės varžybos

Mokyklos 3-4 klasių mokinių komanda dalyvavo pirmąkart organizuotose Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos trikovės varžybose. S.Dariaus ir S.Girėno stadione mokiniai bėgo 30 m, metė kamuoliuką ir šoko į tolį. Mergaičių komanda užėmė 4 vietą, berniukai buvo penkti. Džiaugiamės vaikų noru pasiekti kuo geresnį rezultatą!

20150429_133708

Gilyn į mišką

3c klasės mokiniai kino teatre „Forum Cinemas” žiūrėjo filmą „Gilyn į mišką”. Išvykos tikslas buvo ne tik aptarti filmo siužetą, herojų poelgius, bet ir … planuoti išlaidas saldėsiams, tobulinti pinigų skaičiavimo įgūdžius, tinkamai ir saugiai elgtis viešajame transporte, gatvėje, kino teatre.

Festivalis „Pievoje”

Mokykloje organizuota šokio šventė – 19-tasis Laisvo šokio festivalis. Šiemet įdomu buvo, kas ir kaip gyvena „Pievoje”. Mokiniai demonstravo savo kūrybos šokelius, kuriuos sukūrė padrąsinti šokių mokytojos Inesos. Šaunus šokio brėžinys, tinkamai parinkta muzika, tėvelių sukurti charakteringi kostiumai padėjo geriau pažinti pievoje gyvenančius gyvius ir augalėlius, debesėlius, lietaus lašelius. Festivalį stebėję profesionalūs šokių treneriai gyrė bendrą mokinių, mokytojų ir tėvelių darbą.

DSC_0585DSC_0588DSC_0592DSC_0596DSC_0601DSC_0611DSC_0621DSC_0630DSC_0634DSC_0645

Pamoka akcinėje bendrovėje „Snaigė”

1c ir 2a klasės mokiniai stebėjo šaldytuvų ir šaldiklių gamybos procesą Alytaus akcinėje bendrovėje „Snaigė”. Nustebino didelė gamykloje gaminamų šaldytuvų įvairovė: spalvoti, gėlėti, labai dideli, į kurių vidų galima įeiti, vienas seniausių, pagamintas Rusijoje dar 1918 m. Įdomu, jog per dieną pagaminama daugiau nei 1000 gaminių. Žinios, įgytos išvykoje, ir įspūdžiai liks ilgam. Ačiū tėveliams už pagalbą!

IMG_20150423_091615IMG_20150423_091800IMG_20150423_100906OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Garbinga III vieta

2015 m. Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio 4 klasių ir žemesnių šachmatų varžybose Kauno Panemunės  pradinės mokyklos komanda užėmė III-čią vietą.

„Kūryba iš mano rankų”

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių ir mokytojų darbų paroda „Kūryba iš mano rankų”. Net du mokyklos mokiniai tapo nugalėtojais. 2c klasės mokinė Barbora Žilaitytė drauge su mamyte sukūrė įspūdingą kūrybinį darbą „Namas”, o 4b klasės mokinys Bernardas Gončaras kartu su mamyte pagamino nuostabias beždžionėles. Už kūrybinį darbą ir dalyvavimą parodoje Padėkos raštais apdovanotos ir dvi mokinės: Lukrecija Pelekevičiūtė (1c) ir Greta Gedvilaitė (3b). Labai džiaugiamės ir sveikiname.
20150423_082503

Gamtos olimpiada

Ketvirtokų vaikinų komanda – L.Žalys, B.Gončaras ir A.Fokas – atstovavo mokyklai „Gamtos olimpiadoje”.