„Karalius pamiršo raidyną“

Šiandien 1b klasės mokinukai Vaikų literatūros muziejuje dalyvavo netradicinėje pamokoje „Karalius pamiršo raidyną“. Daug sužinoję apie rašto istoriją ir patys sukūrė nuostabias raides.

Konstitucijos dienai skirtas Ryto ratas

Konstitucijos dienai skirtame Ryto rate mokiniai išgirdo pamokančių istorijų ir patys samprotavo, kodėl reikia taisyklių, reglamentų, kas yra Konstitucija. Keldami Lietuvos trispalves vaikai atsakinėjo į  klausimus, susijusius su Lietuvos Konstitucijos teiginiais. Renginio pabaigoje repuojančių mokinukų pakviesti tekstą apie Lietuvos Konstituciją skandavo visi Ryto rato dalyviai.

„Mano šeimos vasara“

Du 2c klasės mokiniai dalyvavo Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių projekte „Mano šeimos vasara“. Skaistė Zubenaitė tapo laureate, o Linas Pranevičius gavo padėką už dalyvavimą. Šaunuoliai, vaikai!