Pirmoji pergalė!

Mokyklos 3-4 klasių rinktinė sėkmingai pradėjo Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybas. Mergaitės ir berniukai gana lengvai įveikė Kauno Kunigaikščio Vaidoto mokyklos – daugiafunkcio centro komandą ir iškovojo teisę rungtis II varžybų etape. Linkime sėkmės panemuniukams ir jų treneriui Mariui Palioniui.

DSC_0258DSC_0275DSC_0263

„Ypatingi vaikai 2014”

Mokykla dalyvauja projekte „Ypatingi vaikai 2014“, kurio tikslas – skatinti sveikos gyvensenos principus. Šiandien VšĮ „D&DM” lektorės visose klasėse vedė užsiėmimus. Viešnios pabrėžė sveikos mitybos principų, valgymo kultūros, asmeninės higienos įpročių ir fizinio aktyvumo svarbą.

DSC_0251 DSC_0281DSC_0278

Skulptūra – lauko dekoracija

Vaikų literatūros muziejus įteikė mokyklos dailės studijos „Paletė” mokiniams ir vadovei D.Nemčinskaitei Padėkos raštus už sukurtą pasakos veikėjo eksponatą „Skulptūros ir lauko dekoracijos” konkursui. Šaunus darbas!