Bendruomenės renginys „Tautos namuose”

2014-ieji – Kauno miesto bendruomenių ir šeimos metai. Tautos namuose (buvę Profsąjungų rūmai) gražiai apie save pasakojo Panemunės ir Petrašiūnų bendruomenių atstovai. Scenoje pasirodę solistai, šokių, teatro kolektyvai atskleidė mokyklų, bendruomenių centrų kūrybiškumą, meistriškumą, meilę vietovei, kurioje gyvena ir kuria. Gražiai pasirodė ir mūsų mokyklos dainininkai ir šokėjai.

20141030_190733DSCF1538

Mokytojos mokosi

Kol mokiniai atostogavo, mokytojos dalyvavo seminaruose, konferencijose, forumuose. Spalio 28 grupė mokytojų vyko į parodą „Moderni mokykla 2014“ , vykusioje Vilniaus Balsių pagrindinėje mokykloje. Ten susipažino su naujausiomis mokyklai skirtomis technologijomis ir inovacijomis, dalyvavo trumpuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose.

DSCF1525DSCF1526

Padėka „TIRLIUI”

Mokyklos vokalinės studijos dainininkams, vadovaujamiems mokytojos G.Sauspreikšaitienės, įteiktas „Padėkos raštas” už dalyvavimą XVI-ajame respublikiniame muzikos festivalyje „Muzika rudens spalvos”.

„Karalius pamiršo raidyną“

Šiandien 1b klasės mokinukai Vaikų literatūros muziejuje dalyvavo netradicinėje pamokoje „Karalius pamiršo raidyną“. Daug sužinoję apie rašto istoriją ir patys sukūrė nuostabias raides.

Konstitucijos dienai skirtas Ryto ratas

Konstitucijos dienai skirtame Ryto rate mokiniai išgirdo pamokančių istorijų ir patys samprotavo, kodėl reikia taisyklių, reglamentų, kas yra Konstitucija. Keldami Lietuvos trispalves vaikai atsakinėjo į  klausimus, susijusius su Lietuvos Konstitucijos teiginiais. Renginio pabaigoje repuojančių mokinukų pakviesti tekstą apie Lietuvos Konstituciją skandavo visi Ryto rato dalyviai.

„Mano šeimos vasara“

Du 2c klasės mokiniai dalyvavo Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių projekte „Mano šeimos vasara“. Skaistė Zubenaitė tapo laureate, o Linas Pranevičius gavo padėką už dalyvavimą. Šaunuoliai, vaikai!

Pirmoji pergalė!

Mokyklos 3-4 klasių rinktinė sėkmingai pradėjo Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybas. Mergaitės ir berniukai gana lengvai įveikė Kauno Kunigaikščio Vaidoto mokyklos – daugiafunkcio centro komandą ir iškovojo teisę rungtis II varžybų etape. Linkime sėkmės panemuniukams ir jų treneriui Mariui Palioniui.

DSC_0258DSC_0275DSC_0263

„Ypatingi vaikai 2014”

Mokykla dalyvauja projekte „Ypatingi vaikai 2014“, kurio tikslas – skatinti sveikos gyvensenos principus. Šiandien VšĮ „D&DM” lektorės visose klasėse vedė užsiėmimus. Viešnios pabrėžė sveikos mitybos principų, valgymo kultūros, asmeninės higienos įpročių ir fizinio aktyvumo svarbą.

DSC_0251 DSC_0281DSC_0278