2014-04-10 2a klasės mokiniams (mokyt. S.Bružienė) vyko netradicinės pamokos Druskininkų miesto aplinkose. Mokiniai susipažino su natūralaus mineralinio vandens ,,Rasa“ gavybos ir gamybos procesais: šalia natūralaus mineralinio vandens išgavimo vietų išklausė pasakojamą apie unikalų Druskininkų mineralinio vandens kupolą ir iš jo išgaunamus natūralius mineralinius vandenis „Rasa“. UAB „Druskininkų Rasa“ gamybos patalpose stebėjo natūralaus mineralinio vandens gamybos procesą – nuo vandens butelių pūtimo iki jau paruošto vandens sandėliavimo. „Noriu kurti“!- taip “Sūrioje pamokoje“ sakė antrokai. Skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus Druskos studijoje mokiniai patys kūrė sūrius suvenyrus, ,,skulptūras“ iš druskos luito. Antano Česnulio medžio skulptūrų ir poilsio parke vaikai pasijuto tarsi vaikščiotų kartu su savo močiute ir seneliu, tarp būrio bežaidžiančių draugų ir tarp savo mėgstamų pasakų herojų.
page (2)page (3)page